В столиці Франківські спортсмени вибороли 14 нагород з тхеквондо. ФОТО

Днями пройшов V Міжнародний турнір з Тхеквондо ВТФ “Школа спорту” в м. Києві, де франківські спортсмени вибороли 14 нагород.

Змагання відбулися в столиці 31 березня-02 квітня 2017 року, інформує МІСТО. Спортсмени з Івано-Франківщини, вихованці ДЮСШ №3 ЦПЧ “Золотий Дракон з Тхеквондо” ВТФ м. Івано-Франківськ під керівництвом старшого тренера Йосипіва Ігоря Ігоровича та тренера – викладача Гаврилаша Володимира Васильовича зовоювали 14 нагород різного гатунку.

Золоту медаль на Міжнародному турнірі з тхеквондо здобула Белей Діана.

Срібними призерами на змаганнях стали: Малімон Валерія, Пірко Софія, Кавінська Каріна, Іванова Вероніка, Василенко Оксана.
Бронзові призери: Кліщ Руслан, Малімон Олександра, Зозуля Іван,  Подвійний Артур, Попадинець Надія, Бойчук Владислав, Николаїв Олег, Іванус Ольга.

Додамо, змагання проводили з метою: популяризації тхеквондо (ВТФ) в Україні, як олімпійського виду спорту, широкого залучення молоді до занять спортом, удосконалення майстерності спортсменів, профілактики злочинності та правопорушень, пропаганда здорового способу життя.

Нагадаємо, учасники, які посіли перше, друге та два треті місця у вагових категоріях, нагороджуються дипломами, медалями. Команди, які зайняли перше – третє місця, нагороджуються дипломами та кубками. Загальнокомандні місця визначаються підрахунком кількості перших місць, у випадку їх рівної кількості – других місць, а у випадку їх рівної кількості – третіх місць.