Медики Івано-Франківська організували виїзні огляди до ветеранів війни. ФОТО

Днями керівництво міської поліклініки №3 організувало виїзний медичний огляд ветеранів війни в підпорядкованих амбулаторіях загальної практики сімейної медицини  с. Угорники та с. Микитинці.

Жителі сіл могли отримати консультацію та необхідну медичну допомогу вузьких спеціалістів, таких як: хірург, офтальмолог, ларинголог, невропатолог, кардіолог, а також пройти загально-клінічні обстеження та ЕКГ. Про це повідомляє МІСТО з посиланням на прес-службу міської поліклініки №3 м. Івано-Франківська.

Ветеранів, які не здатні самостійно пересуватись, згідно віку та стану здоров’я, оглядали та обстежували вдома. Також медики виписували пільгові рецепти для учасників війни та рецепти на препарати, відповідно до Урядової програми “Доступні ліки”.

Медичними оглядами із залученням необхідних спеціалістів було охоплено 64% всіх ветеранів, оглянуто сімейними лікарями 100%.

“Виїзні огляди до ветеранів війни проводяться щорічно, згідно графіку. Пацієнти чекають на такі огляди, активно відгукуючись на наші запрошення, дякують за їх організацію. Тож ми маємо на меті продовжити таку практику“, – повідомила головний лікар міської поліклініки №3 Наталія Ветоха.

Читайте також: У Франківську відзначили День пам’яті та примирення. ФОТО 

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...