У Франківську урочисто нагородили переможців та призерів II студентської спартакіади. ФОТО

У четвер, 11 травня, на кафедрі фізичного виховання та здоров’я відбулась урочиста церемонія нагородження переможців і призерів другої спартакіади серед студентів Івано-Франківського національного медичного університету.

Цього року в студентських змаганнях взяли участь 330 учасників. До програми спартакіади увійшли дев’ять видів спорту: шахи, плавання, баскетбол, армспорт, гирьовий спорт, настільний теніс, волейбол, міні-футбол і легка атлетика. Про це повідомили МІСТУ у прес-службі ІФНМУ.

У загальнокомандному заліку Кубок переможця отримав медичний факультет, друге місце вибороли студенти медичного коледжу ІФНМУ, почесне третє місце посів стоматологічний факультет, четверте і п’яте місця зайняли відповідно факультет підготовки іноземних громадян і фармацевтичний факультет.

“Той, хто лікує, сам має бути прикладом для пацієнтів, це наше найперше завдання, — говорить ректор ІФНМУ професор Микола Рожко.Сьогодні ми нагороджуємо наших кращих студентів-спортсменів, які є випускниками. Вони вже є прикладом для своїх молодших колег. Дуже радий, що ми закінчуємо наш навчальний і спортивний рік на мажорній ноті, адже маємо чемпіона світу та Європи Олександра Шваба, переможця Кубка України Наталію Жилюк, та багато інших успішних спортсменів і команд. Ми маємо чудову спортивну базу, і ті, хто любить спорт, приходять сюди і мають, де займатися. Дуже цьому радіємо”.

Читайте також: Франківських студентів і школярів запрошують на міжнародний конгрес “Молодь Європи за світ без насильства”

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Загрузка...
Loading...