Для франківських студентів провели семінар “Цінність людського життя: реалії і загрози в Україні”. ФОТО

Днями в морфологічному корпусі Івано-Франківського національного медичного університету відбувся семінар для студентів “Цінність людського життя: реалії і загрози в Україні”.

Спікером на семінарі була відомий експерт з питань природного планування сім’ї, голова всеукраїнського благодійного фонду “За гідність людини”,члена Європейського інституту сімейної освіти “IEEF”, мати чотирьох дітей Ґеня Самборська. Про це повідомили МІСТУ у прес-службі ІФНМУ.

Темою розмови стали питання відповідального батьківства, проблема абортів в Україні та світі. За словами Ґені Самборської людське життя починається від моменту зачаття, і саме з цього моменту його потрібно захищати, як це нині передбачають міжнародні правові документи.

“Сьогодні ми тішимося декомунізацією в Україні, але, на превеликий жаль, ідеї Леніна досі живуть, — констатує Ґеня Самборська. — Саме в більшовицькій Росії у 1920 році вперше в світі були легалізовані аборти. За офіційною статистикою, починаючи з 1955 року в Україні було знищено близько 40 мільйонів дітей в лоні матері. Протягом багатьох десятиліть наших жінок, наші сім’ї привчали до того, що вбити дитину в лоні матері — це нормально, то сьогодні ми ніяк не можемо відучити людей від цього. Мова не йде про заборону абортів, а про те, щоб змінити ментальність людей”.

Читайте також: У Франківську відбувся круглий стіл за участі Представництва ЄС. ВІДЕО 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...