Студент з Франківська став кращим на міжнародному конкурсі

Студент четвертого курсу Івано-Франківського національного медичного університету Богдан Гуцол став переможцем XV міжнародного конкурсу “Історія медицини і сучасність”, який відбувся в Чехії.

Конкурс присвячений опису видатних людей своєї держави та свого краю. Робота Богдана Гуцола була на тему “Історія медицини. Видатні діячі краю та України. Геник Степан, людина видатна і багатогранна”,  присвячена нашому сучаснику професору ІФНМУ, доктору медичних наук, лікареві-хірургу, вченому-винахіднику, заслуженому діячу науки і техніки України Степанові Генику. Про це повідомили МІСТУ у прес-службі університету.

“Я присвятив свою роботу йому, бо він вразив мене своїми методами викладання, — розповідає Богдан Гуцол. — Він просто насолоджується своєю професією, завжди дуже доступно все пояснює та чудово вміє зацікавити слухачів. У своїй роботі я описав його життя та наукові праці, досягнення в медицині”.

Науковим керівником студентського дослідження була доцент кафедри мовознавства ІФНМУ, керівник первинного осередку МО ВУТ “Просвіта” Марія Гуцол.

Аби дійти до міжнародного етапу в Чехії, Богдан Гуцол пройшов і переміг у міському та всеукраїнському етапах конкурсу. Цікаво, що минулого року Богдан Гуцол теж став переможцем цього конкурсу. Тоді своє дослідження на німецькій мові він присвятив видатній історичній постаті митрополита Андрея Шептицького.

Завдяки перемозі в конкурсі два роки поспіль Богдана Гуцола запросили на міжнародну конференцію в Швейцарії в серпні. А в червні студент збирається на наукову конференцію до Польщі.

Читайте також: Заради порятунку життя: у Франківську відбувся благодійний концерт “SAVKA-band збирає друзів”. ВІДЕОСЮЖЕТ 

 

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...