До франківського вишу завітала делегація з Республіки Гана. ФОТО

Днями в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулась зустріч адміністрації вишу з офіційною делегацією з Республіки Гана.

До складу делегації Гани увійшли представники Парламенту та Медичної ради цієї країни. Високі гості в ці дні відвідують медичні виші України, щоб на власні очі побачити їхню базу та умови, в яких навчаються студенти з Гани.

Із закордонною делегацією зустрічалися ректор ІФНМУ, професор Микола Рожко, перший проректор, професор Ганна Ерстенюк, проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки), доцент Сергій Кобець, начальник відділу міжнародних зв’язків, доцент Віталій Осадець, декан факультету підготовки іноземних громадян, доцент Дмитро Соломчак. 

Сторони обговорили специфіку навчання іноземних студентів в Україні. Закордонні гості розповіли про тестування, яке складають випускники українських вишів в медичній раді Гани та внесли свої пропозиції щодо внесення змін до програми навчання іноземних студентів, аби вони успішно складали ці екзамени і ставали лікарями у своїй країні. Про це повідомили МІСТУ у прес-службі ІФНМУ.

Для гостей з Гани провели оглядову екскурсію навчально-практичними центрами, які функціонують в університеті. Матеріальна база ІФНМУ справила велике враження на закордонну делегацію. Відбулася зустріч делегації зі студентами ІФНМУ з Гани. Студенти висловили свої пропозиції щодо покращення їхнього навчання в університеті. Висновки з цієї зустрічі делегація представила ректорату університету.

У підсумку делегація з Гани та адміністрація університету домовились про подальшу тісну співпрацю у сфері навчання студентів, їхньої підготовки до екзаменаційного контролю на батьківщині, а відтак до подальшої самостійної лікарської практики. На згадку про візит відбувся обмін пам’ятними сувенірами.

Читайте також: У Франківську пройшов Міжнародний польсько-український конгрес кардіохірургів. ФОТО 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...