Медичні працівники позмагались на обласній спартакіаді. ФОТО

Днями на базі кафедри фізичного виховання та здоров’я Івано-Франківського національного медичного університету відбулися спортивні змагання ХІ обласної спартакіади серед працівників закладів та установ охорони здоров’я Прикарпаття.

Участь у спортивних баталіях взяли команди медичних закладів з усієї області. Вони змагалися у п’яти видах спорту: армреслінг, дартс, настільний теніс, гирьовий спорт, перетягування канату, повідомили МІСТУ у прес-службі ІФНМУ.

“Ми через свої первинні профспілкові організації намагаємося залучити якомога більше працівників охорони здоров’я до занять фізкультурою і спортом, — розповідає головний спеціаліст з організаційної, спортивно-масової і культурної роботи обласного комітету профспілки працівників охорони здоров’я Олександр Темнохуд. — Медики активно відгукуються на запрошення позмагатись. У кожній нашій спартакіаді беруть участь 20-22 команди. Такі змагання допомагають нашим працівникам зміцнити своє здоров’я, здружитися, а відтак краще виконувати свої професійні обов’язки”.

“Дуже приємно, що медики, які охороняють наше здоров’я, і самі піклуються про своє здоров’я та ведуть здоровий спосіб життя, — говорить заступник голови обласного ФСТ “Спартак” Орест Яковина. — Ми бачимо, як багато сьогодні зібралося тут активних людей, з яким чудовим настроєм відбуваються змагання. Удвічі приємно від того, на якій чудовій базі відбуваються ці змагання, адже умови для занять фізкультурою і спортом, які створені сьогодні на кафедрі фізичного виховання та здоров’я ІФНМУ є просто зразковими”.

У гирьовому спорті перше загальнокомандне місце посіли працівники ІФНМУ, на другому місці — Косівська ЦРЛ, на третьому місці Івано-Франківська ЦМКЛ.

У дартсі найвлучнішими були працівники Івано-Франківського ОФПЦ, за ними розташувалися відповідно працівники Івано-Франківського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф і медики з Івано-Франківської ОДКЛ.

Найсильнішими в перетягуванні канату була Івано-Франківська ЦМКЛ, друге місце в Калуської ЦРЛ, третє місце в ІФНМУ.

У настільному тенісі не було рівних майстрам м’яча і ракетки з Косівської ЦРЛ, за ними розташувалися Верховинська ЦРЛ та Івано-Франківська ЦМКЛ.

Косівська ЦРЛ також посіла перше місце в армспорті, на другому і третьому місці відповідно ІФНМУ та Івано-Франківська ЦМКЛ.

Читайте також: Франківські пластуни провели щорічне Свято Весни “Наша земля”. ФОТО 

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...