Палац Потоцьких прибрали від сміття до PORTО FRANKO. ФОТО

Велике прибирання напередодні свят. Волонтери міжнародного фестивалю “PORTО FRANKO” прибрали архітектурну пам’ятку міста і водночас одну з головних локацій фестивалю — палац Потоцьких. Цими вихідними активісти вивезли з території Потоцьких тонни сміття.

Ініціатором прибирання виступив координатор фестивалю, лідер волонтерів PORTО FRANKO Влад Соха. Хлопець відзначає, прибирання напередодні зелених свят є доброю традицією і цього року це прибирання є доволі символічним і добрим знаком напередодні фестивалю.

Чистити пам’ятку архітектури від непотребу зібралося більше 20 людей, які бадьоро з музикою наводили лад на території палацу.

“Ми зібрали команду волонтерів, які сьогодні зробили першочергову роботу на даній локації. Ми розчистили територію, зібрали чимало сміття, але попереду у нас чимало роботи. З вівторка розпочнеться інтенсивна підготовка локації до фестивалю, і ми запрошуємо усіх охочих доєднатися”, – відзначив Соха.

“Дівчата позамітали минулорічне листя, а хлопці підготували на локації місце для сцени”, – продовжив головний волонтер Олег Регуш.

Спільними зусиллями на території Палацу Потоцьких прибрали все сміття: гілля та будівельні залишки, висмикали траву на асфальті та тротуарних доріжках, повідомляють організатори фестивалю.

“Кожен волонтер хоче відчути хвилі моря «PORTO FRANKO» та долучитись до грандіозного міжнародного фестивалю цього літа”, – поділився враженнями Регуш.

Нагадаємо, Палац Потоцьких – найбільша цілодобово діюча локація на “PORTO FRANKO2017”. Тут сцена (звук, світло та led екрани) буде живитись сонячною енергією.

Welcome на франківський пляж з справжнім піском та пальмами. Гарячі іспанські та кубинські діджеї запалять сцену Потоцьких треками в тропічному стилі. У палаці Потоцьких працюватимуть відкритий кінотеатр, бардовська та камерна театральні сцени під відкритим небом. Лаунж-зони здивують найрізноманітнішими світловими ілюмінаціями та інсталяціями. Велика дрінк-зона з напоями та фудкорти задовільнять будь-який смак. Мистецтво буде представлене в будівлі госпіталю, де виставлять роботи художників більше ніж 30 країн – Грузії, Польщі, Нідерландів, України, Росії, Німеччини.

Читайте також: Франківка вдруге подарувала сина відомому українському телеведучому 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...