На Прикарпатті відбувся семінар для аграріїв за підтримки міжнародного проекту ЄС

Вчора, 15 травня,  відбувся семінар-навчання для керівників підприємств харчової та переробної галузі з Івано-Франківської, Тернопільської і Чернівецької областей.

У його роботі взяли участь представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, департаменту агропромислового розвитку ОДА, головного управління Держпродспоживслужби в області, експерти з “Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в України” та керівники харчових та переробних підприємств. Про це повідомили МІСТУ у прес-службі Івано-Франківської ОДА.

Департаментом агропромислового розвитку обласної державної адміністрації вживаються відповідні заходи забезпечення адаптації підприємств області до стандартів ЄС. З цією метою проводяться навчальні семінари з керівниками та спеціалістами підприємств з питань впровадження міжнародних стандартів ISO та HACCP, у тому числі із залученням європейських експертів.

Навчання проведено за підтримки міжнародного проекту Європейського союзу “SWECO”.

Довідково:

НАССР передбачає заходи, що забезпечують необхідний рівень показників безпеки продукції в процесі її виробництва, причому саме в тих критичних точках технологічного процесу, де може виникнути загроза появи небезпечних чинників. Система дозволяє виділити всі потенційно небезпечні чинники у харчовому продукті та запобігти їх виникненню. Такі приклади запровадження системи в області вже є.

Читайте також: Татарівська сільрада незаконно віддала землі Карпатського нацпарку вартістю 15 млн грн 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...