Більше тисячі прочан просили благословення для своїх родин у Крилосі. ФОТО

Вчора, 17 червня, у відпустовому місці Івано-Франківської Архієпархії Крилосі відбулась проща родин до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої. Більше тисячі прочан прийшли просити благословення для своїх найрідніших, близьких та загалом для Батьківщини нашої України.

Розпочалися спільні моління молебнем до Пресвятої Богородиці перед чудотворною іконою. Далі віряни, на подвір’ї храму Успіння Пресвятої Богородиці, зустрічали Преосвященного Владику Йосафата Мощича, Єпископа-помічника Івано-Франківської Архієпархії. Про це повідомили МІСТУ у прес-службі Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Роздумуючи над Божим словом в часі проповіді, Владика звернув увагу присутніх на важливу роль сім’ї у формуванні здорової нації. За словами Кир Йосафата, сьогодні сім’ї як ніколи  потребують Божої присутності та опіки.

Подібно як Христос, на прохання своєї Матері, перетворив воду у вино, під час весільного бенкету, просімо нашого Спасителя перетворити воду розбрату та байдужості у вино радості та взаєморозуміння в наших родинах”, – заохотив Владика.

Після спільної молитви Голова комісії у справах родини ієрей Юрій Прилепський подякував Владиці за звершену Літургію та присутність. В свою чергу, Архієрей уділив своє благословення в “Чині благословення родин в ювілеї їхнього подружнього життя” та склав вітальні слова усім присутнім родинам, особливо ювілярам. Так наймолодшою ювілейною родиною була пара, що відзначала 10 років подружнього життя, а найстаршою – 50 років. Цікаво, що серед ювілярів були і священичі сім’ї. Відтак кожна пара зокрема підходила до Владики, а він їх благословляв.

Участь у прощі взяли також і спільноти нашої Архієпархії, зокрема Лицарі Колумба, Міжнародний реколекційний рух “Подружні зустрічі” Івано-Франківський осередок, спільнота “Рух Світло-Життя Домашня Церква”.

Читайте також: Декілька тисяч прочан з Івано-Франківщини здійснили прощу до Зарваниці. ФОТО

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...