За півроку в управлінні захисту економіки викрили 24 корупціонера

З початку року оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) в Івано-Франківській області склали та направили до суду на розгляд 48 адмінпротоколів пов’язаних з корупцією на чиновників різних рівнів.

Працівники УЗЕ уже задокументували корупцію у діях 24 посадовців, серед яких 5 мерів міст, 1 голова районного суду, 1 керівник центру зайнятості, 14 депутатів сільських та селищних рад, на яких складено 48 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень.

У протиправних діях посадовців лідирує вчинення дій та прийняття рішень в умовах конфлікту інтересів (ст. 172-7 КУпАП), під час виконання останніми своїх обов’язків (37 таких адмінпротоколів).

Також мали місце незаконні діяння, пов’язані з несвоєчасним поданням декларації (ч. 1 ст. 172-6 КУпАП) – складено 4 протоколи та неповідомлення або не своєчасне повідомлення про суттєві зміни в майновому стані (ч. 2 ст. 172-6 КУпАП) – 7 протоколів.

Для прикладу на минулому тижні працівниками УЗЕ складено та скеровано до суду 2 протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією відносно одного із депутатів Івано-Франківської міської ради (від партії “УКРОП”) за ч. 1 ст. 172-7 та ч. 2 ст. 172-7 КУпАП (Неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів та відповідно вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів).

Встановлено, що вказаний депутат, будучи засновником та керівником громадської організації, під час засідання сесії міської ради, на якій розглядалось питання щодо виділення цій організації бюджетних коштів в сумі 24 тис. грн, не оголосив про наявність у нього реального конфлікту інтересів, та прийняв рішення на користь згаданої громадської організації.

З метою боротьби з корупційними проявами, УЗЕ звертається з закликом до громадян, яким відома будь-яка інформація з приводу порушень ЗУ “Про запобігання корупції”, повідомляти до УЗЕ в Івано-Франківській області області за номером (067) 342-72-45 та на електронну адресу if@ekon.np.gov.ua.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...