Коломийські легкоатлети здобули золото і два срібла на Чемпіонаті України. ВІДЕО

Днями у Харкові відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002 року народження та молодші. Двоє легкоатлетів з Коломиї здобули на Чемпіонаті золото та два срібла.

їНа змаганнях представили всі регіони України, окрім Криму. Честь Івано-Франківщини захищали 11 легкоатлетів, двоє з яких вихованці Коломийської ДЮСШ№1. Із Харкова юні коломияни привезли три нагороди: одна вищого ґатунку та два срібла. Про це повідомляє МІСТО з посиланням на “НТК“.

Вихованка Коломийської ДЮСШ №1 Тетяна Харащук повернулася додому одразу із двома медалями. Спортсменка виграла чотиристаметрівку, а на дистанції 200 метрів здобула срібну медаль.

Хороший результат у стрибках у висоту показав Юрій Ведмідь. Він покращив свій власний рекорд, але зупинився за крок від золота, поступившись трьома сантиметрами переможцю змагань.

Для багатьох юних учасників Чемпіонату – це був перший у житті такий масштабний старт. І, можливо, саме він дасть їм путівку у великий спорт.