Працівники СБУ обшукали помешкання колишнього начальника міських дільничих. ФОТО

Вчора, 4 липня, працівники СБУ проводили обшуки в квартирі члена ГО “Воїн Україна”, військового волонтера і колишнього працівника МВС Олександра Батуро. Шукали зброю.

Про обшуки повідомив у мережі член ВО “Голос” Віталій Чорненький. Керівник “Голосу” Ростислав Гудзінський повідомив журналістам “МІСТА”, що Батуро волонтерить ще з початку воєнного конфлікту на Сході, неодноразово їздив у зону АТО, допомагав у формуванні батальйону “Івано-Франківськ”. Крім того, як стверджує Гудзінський, має нагороди від Міноборони.

Представники “Голосу” були присутні під час обшуків, адже Батуро начебто зателефонував їм і попросив підтримки. Як розповідає Гудзінський, в квартирі волонтера перерили все, окрім того обшукали його автівку і квартиру батька.

Фото з фейсбук Віталій Чорненький.

“Вилучити змогли лише кілька патронів і ті з рушниці, на яку він показав дозвіл, і пристрої для пожежогасіння, які не заборонено тримати вдома”, – каже Гудзінський.

І додає, що константував те, що обшуки проходили з порушеннями.

“Вони привели понятих з різних районів, які не могли пояснити, що тут роблять у цей час. Були ще порушення у протоколі, які оприлюднимо згодом”.

Як каже Гудзінський, наразі Батуро офіційно на пенсії. До 2010-го року працював в лавах МВС, був начальником франківських дільничих.

У прес-службі СБУ повідомляють, що в рамках кримінального провадження, яке розслідується слідчими ГУ НП в області, спільно з поліцією проводилася перевірка інформації про те, що ряд жителів області зберігають боєприпаси та зброю. Підозрілі предмети, які вилучили під час обшуків, направили на експертизу.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...