У Надвірній дитячому центру паліативної допомоги подарували реабілітаційне обладнання. ФОТО

Благодійний соціально-мистецький проект “Коло Добра” реалізував мету допомоги паліативним центрам. Так, 15 липня цього року центру паліативної допомоги на базі Надвірнянського будинку дитини подарували реабілітаційну систему.

Реабілітаційне обладнання у Надвірнянському дитячому центрі паліативної допомоги стане суттєвою підтримкою для служби паліативної допомоги області. Про це повідомляє МІСТО з посиланням на прес-службу ОДА Івано-Франківської області.

За словами керівника обласного клінічного центру паліативної допомоги Людмили Андріїшин, на Прикарпатті є величезна кількість дітей, яка потребує реабілітації. Тільки дітей з важкими неврологічними захворюваннями налічується 167, щороку реєструється від 90 до 105 дітей з онкологічними захворюваннями.

На сьогодні у дитячому центрі паліативної допомоги Надвірної проходять реабілітацію дев’ятеро маленьких пацієнтів. У центрі діти перебувають по два тижні кілька разів на рік. Центр забезпечує їх медичну та педагогічну реабілітацію, проходження фізіопроцедур, масажів, лікувальної фізкультури, тощо.

Придбана для центру реабілітаційна система “Павук” – це спеціальна підвісна система навантаження опорно-рухового апарату для нормалізації тонусу м’язів, збільшення їхньої сили, покращення та розвитку координації рухів. Система сприятиме проходженню абілітації діток, які мають вроджені неврологічні патології, зокрема, дитячий церебральний параліч, гідроцефалію, рухові порушення та інші.

 

Читайте також: “Добкін ‒ на свободі, а керівництво “Львівського бронетанкового заводу” ‒ в тюрмі”, ‒ нардеп Соловей назвав працівників НАБУ піарщиками 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...