В Івано-Франківську напередодні реформи перевіряють медзаклади. ВІДЕО

В Івано-Франківській мерії готуються до майбутньої реформи медичної галузі. Насамперед дбають про повноцінне забезпечення медобладненням міських лікарень та належний рівень надання послуг.

Чиновники передбачають, що після прийняття відповідного законодавста, всі івано-франківські лікувальні заклади перейдуть на фінасування з міського бюджету. Відтак особисто перевірили їхній стан та визначили нагальні проблеми медзакладів. Про це повідомляє “Вежа“, передає МІСТО.

2017-ий оголошено роком дитячої медицини. Відтак міська влада потурбувалася про оновлення в міській дитячій лікарні. Тут зробили капремонт палат і соматичного відділення, облаштували рентгенкабінет. Ще заплановано відремонтувати харчоблок і маніпуляційну.

Полікліка №5 перейшла у власність громади буквально минулого року. Будівля досить стара та занедбана, каже керівництво лікувального закладу. Тож відразу розпочали ремонтні роботи. Проводять реконструкцію покрівлі, часткову заміна вікон, “косметичне” оновлення палат денного стаціонару.

Невдовзі тут з’явиться єдиний у місті мамограф. Запрацює він приблизно восени. Відтак кожна мешканка міста зможе безкоштовно пройти відповідну діагностику.

Цього року запланований також капітальний ремонт пологового віділення ЦМКЛ. Вартість робіт скаладає понад 10 мільйонів гривень.

Читайте також: Франківський художник розповів маловідому історію місцевої школи 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...

Comments are closed.

Loading...