У Коломийському військовому госпіталі лікують музикою. ВІДЕО

В обласному військовому госпіталі,  що базується в Коломиї, використовують різні способи для якнайшвидшого фізичного та душевного відновлення захисників України.

Допомогти пацієнтам госпіталю музикотерапією вирішили представники всеукраїнської асоціації “Музикотерапевти України”. Її голова Ольга Безклинська переконана, завдяки музиці, добрим словам та позитивним емоціям люди, які були на війні, швидше одужають, як фізично так і морально, інформує “НТК“.

В обласному військовому госпіталі постійно впроваджують нові методи для реабілітації пацієнтів, окрім арт та музикотерапії, пісень і танців, спілкування з психологами, тут найновіша апаратура, аналогів якої немає в жодному медичному закладі нашого краю.

Госпіталь ще зовсім недавно розпочав свою роботу, але тепер працює вже на усю потужність. Нова надсучасна апаратура допомагає якісно лікувати українських військових та інших пацієнтів, розповідає головний лікар Володимир Федоришин.

На вулиці планують облаштувати ще дві альтанки, щоб там пацієнти могли гарно проводити своє дозвілля. Та й гостям і волонтерам тут завжди раді.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...