Конфлікт у центрі Франківська: бійка між компанією завершилася стріляниною. ФОТО

Сьогодні, 26 серпня, в Івано-Франківську біля “Pasage Gartenberg” виникла бійка, яка завершилася стріляниною.

Відтак, близько 12:45 виник конфлікт між групою осіб, які відпочивали на літньому майданчику закладу. Свідки кажуть, це були дві компанії чоловіків. Під час інциденту виникла бійка, а далі і стрілянина.

Люди, почувши постріли, кинулись на втьоки. Свідок, який проходив повз, журналістам МІСТА каже, що стріляли більше ніж 5 разів. Упевнений, що з рушниці, бо при конфлікті сторони вигукували, мовляв, “зараз візьму рушницю в руки”.

Обставини з`ясовуються. На місці працюють правоохоронці. У поліції цей факт нашим журналістам підтвердили.

Крім того, на місці події працює журналіст МІСТА. Каже, видно кров. Проте ні потерпілих, ні винуватців конфлікту немає. На місце події швидка медична допомога не виїжджала. У закладі кажуть, що усі повтікали. Проте біля “Pasage Gartenberg” стоїть пошкоджене авто, біля нього кров і знайдена зброя. Додамо, біля закладу працюють камери спостереження, які згодом переглянуть поліціянти. Деталі згодом.

Читайте продовження: Стрілянина у центрі: франківські патрульні зупинили три автомобілі зі зброєю та знайшли потерпілого. ФОТО

Нагадаємо, 31 липня в центрі міста трапилася стрілянина: посеред білого дня стріляли у відомого франківського підприємця Ігоря Гербіна.Останній помер у лікарні.

 

Читайте також: Нетвереза пасажирка влаштувала емоційні розбірки з франківськими патрульними

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...