“ЗміниТИ”. Франківців запрошують долучитися до творення нової державної політики

14 та 15 вересня в рамках Всеукраїнського туру “ЗміниТИ” громади Івано-Франківська візьмуть участь у напрацюванні рішень у медичній, освітянській та політичній реформах.

Позиції, зібрані в рамках консультацій, будуть враховані профільними міністерствами при підготовці пропозицій щодо зміни державної політики.

Разом із профільними міністерствами, представниками виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадянського суспільства, бізнесу, студентства та журналістами буде обговорено:

● які виборчі правила дозволять запустити зміну політичних еліт в країні?
● за яких умов влада почує позиції та вимоги громадян і як вплинути на прийняття рішень?
● що передбачає реформа спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги та яка модель спрацює найкраще для України?
● які зміни чекають на середню освіту в Україні та як їх бачать освітяни?
● як платники податків можуть контролювати, на що витрачаються їхні гроші, та яка система контролю за ефективністю потрібна в умовах децентралізації?

Учасники обговорень:
● Інна Борзило, лідерка напрямку “Рівний доступ до політики” Центру UA;
● Андрій Андрушків, лідер напрямку “Контроль публічних фінансів” Центру UA;
● Олександр Ябчанка, експерт з медичної реформи Реанімаційного Пакету Реформ;
● Ірина Когут, експертка з питань освіти аналітичного центру CEDOS.

Програма туру “ЗміниТИ” в Івано-Франківську:

14 вересня
10:30-12:00 – Форум з політичної реформи “ВиБОРИ: нові правила” у конференц-залі готелю “Станіславів” (конференц зала, вул. В’ячеслава Чорновола, 7);
10:30-12:30 – Публічна консультація з питань реформи освіти за участі представника Міністерства освіти та науки України, яка відбудеться в актовій залі Івано-Франківського обласного інституту післядипломної освіти (вул. Міцкевича, 3, актова зала, 1-ший поверх);
13:00 – 14:30 – Лекція з виборчої реформи в університеті (ПНУ ім.. Василя Стефаника)
17:00 – 19:00 – Неформальна зустріч “Взаємодія заради змін. Як запустити незворотні демократичні процеси?” («Urban Space 100» (вул. М. Грушевсьго, 19).

15 вересня
10:00-12:00 – Публічна консультація з питань реформи вторинної ланки медицини за участі представника Міністерства охорони здоров’я в конференц-залі Івано-Франківської обласної лікарні (вул. Федьковича,91, конференц-зала, 1-ший поверх);
10:00-12:00 – Публічна консультація щодо контролю за використанням публічних фінансів за участі представника Міністерства фінансів України в Івано Франківській ОДА (вул. Грушевського, 21, кабінет №700, 7 поверх);
12:00-14:00 – Публічна консультація щодо доступу до прийняття рішень, яка відбудеться у Івано- Франківській ОДА (вул. Грушевського, 21, кабінет №700, 7 поверх).

Довідково:

Всеукраїнський тур “ЗміниТИ”: Взаємодія заради змін” організований громадською організацією “Центр UA” спільно з експертами коаліції Реанімаційний пакет реформ та аналітичного центру CEDOS, представниками Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України та Міністерства фінансів України. Мета туру – залучити найактивніші спільноти країни до вироблення нової державної політики. Збір та врахування позицій виконавців реформ та тих, на кого ці реформи вплинуть, має стати стандартом роботи виконавчої влади для успішної розробки та впровадження якісних змін.

 

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...