“Галицьке дербі”: команда “Прикарпаття” перемогла у поєдинку з львівськими “Карпатами”. ФОТО/ВІДЕО

Сьогодні, 20 вересня, в Івано-Франківську матч 3 попереднього раунду Кубку України з футболу між командами “Прикарпаття” та “Карпати” завершився з рахунком 2:1 на користь “Прикарпаття”.

Ще у першому таймі команда “Прикарпаття” відкрила рахунок. У другому таймі вони забили другий гол. Після цього львівські ультрас почали закидувати камінням правоохоронців, через що поліцейські змушені були призупинити матч. Правоохоронці змогли частково заспокоїти розлючений натовп. Через 30-хвилинної перерви матч продовжився. На останніх хвилинах “Карпати” забили один гол. Відтак, перемогу здобула МФК “Прикарпаття”.

Програш “Карпат” львівські фанати сприйняли агресивно: вони погрожували “розправою” та розпочали  бійку. За словами очевидців, декількох фанатів забрала швидка допомога.

Нагадаємо, перед початком матчу фанати “Карпат” пройшлись “стометрівкою” з гучними гаслами.

На матч продали близько десяти тисяч квитків. Щоб вмістити всіх футбольних фанатів, на стадіоні змушені були облаштувати нову трибуну. Охорону порядку під час матчу забезпечують дві сотні правоохоронців, працівники муніципальної варти, нацгвардійці та учасники АТО.