Відомий грибник з Карпат розповів про популярність в соцмережах та поділився планами на майбутнє

Досвідчений грибник відрізняється від недосвідченого тим, що він ніколи не повернеться з лісу з порожнім кошиком, нарікаючи на те, що грибів в лісі не виявилося. Вже він-то знає, що гриби в лісі є завжди, тільки треба знати, де їх шукати.

Грибника Юрія Соломченка знають чимало прикарпатців. А за його тихим осіннім полюванням слідкувала мало не вся західна Україна – і це не перебільшення, адже кількість переглядів відео з одного походу в лісу вже більше мільйона. Однак, сам грибник не відчуває цієї популярності і каже, що впізнаваним більше не став:

Вже три роки, як  я зареєструвався у Facebook і від тоді я почав публікувати на своїй сторінці фотозвіти. З того часу все більше людей, здебільшого однодумців, зв’язувалися зі мною, багато з них хотіли приїхати на гриби в Карпати.

Юрій Соломченко має також і Youtube-канал, однак, як каже, там він не популярний

 Я не працюю над тим, щоб бути там популярним. Я просто публікую там відео, щоб звільнити пам’ять телефону, і не знаю, як розкручувати канал. Практично я роблю все сам і на Facebook мене  зараз вистачає. Я не відчуваю якоїсь популярності, єдине, за чим я слідкую – це перегляди. І в мене таке вперше, що публікація за три дні набрала мільйон переглядів

Втім, щоб ще більше привернути увагу до свого хобі та культури грибів, Юрій Соломченко планує відкрити в Карпатах музей.

Я люблю гриби, і мені подобається їх збирати з дитинства. Зараз з однодумцями робимо перший в Україні музей грибів. Там ми будемо розповідати все про гриби – про їх особливості та цілющі властивості, будуть проводитися майстер-класи з приготування страв з грибів, можна буде замовляти екскурсії по грибним місцях з харчуванням, також можна буде там придбати гриби.

Грибники планують відкрити Музей ще до кінця цього року в с. Ільці Верховинському районі.

Нещодавно МІСТО писало, що двоє грибників з Прикарпаття облаштували сушарку для грибів, в якій вже приготували першу партію. Андрій Боєчко та Юрій Соломченко збудували конструкцію, де можна одночасно сушити тонну грибів. За їхніми словами, конструкція служить вже другий рік.

 

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...