На захист інтересів дітей прокурори Прикарпаття пред’явили позовів на 68 мільйонів гривень

Органи прокуратури Івано-Франківської області вживали системні заходи з метою вирішення проблемних питань захисту прав і свобод дітей, в тому числі тих, які потрапили у конфлікт із законом.

На захист інтересів держави у сфері охорони дитинства упродовж 9 місяців цього року заявлено 14 позовів на 68 млн грн, із яких судами розглянуто та задоволено 7 позовних заяв на суму 3,4 млн грн, реально виконано рішення судів за позовами прокурорів на 2,9 млн грн. Водночас не допущено порушень конституційних прав неповнолітніх у кримінальному провадженні.

За апеляційними скаргами прокуратури скасовано 5 незаконних рішень судів першої інстанції про відмову та задоволено позови в повному обсязі на суму 2,8 млн грн.

Крім того, лише після звернення прокуратури до суду добровільно повернуто 291 га землі, яку Снятинський коледж Подільського державного аграрно-технічного університету у березні 2017 року незаконно здав в оренду. Всупереч вимогам законодавства та інтересам держави, з приватним підприємством було укладено удавані правочини, приховавши таким чином фактичну оренду землі вартістю більш ніж 58 млн грн.

За позовом місцевої прокуратури суд відкрив провадження. Однак в ході судового розгляду провадження припинено у зв’язку з добровільним поверненням землі.

Читайте також: Цьогоріч прокуратура Прикарпаття порушила 45 кримінальних справ у бюджетній сфері 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...