На Прикарпатті провели в останню путь загиблого атовця. ФОТО

20 жовтня в селі Пнів Надвірнянського району було дуже сумно. Приспущені державні синьо-жовті та національні червоно-чорні прапори. Село в великій тузі та скорботі, село проводжало в останню путь свого Героя, Людину з великої букви. Людину, яку події сході країни не залишили байдужим і він взявши в руки зброю пішов захищати свою рідну землю від московського окупанта.

Село проводжало 39-літнього Юрія  Головченка, військовослужбовця Десятої Коломийської гірсько-штурмової бригади, який загинув 13 жовтня, в переддень 75-ої річниці УПА, від кулі москальського снайпера.

Про це у фейсбук написав Володимир Питлюк.

Попрощатися до будинку загиблого, віддати йому шану прийшли бойові побратими, що супроводжували труну з тілом загиблого, на чолі з командиром батальйону в якому служив Юрій Головченко, учасники та ветерани АТО, легендарна волонтер-доброволець СТЕПАНІВНА (Євдокія Попович), голова районної організації воїнів АТО-Олег Туєшин, рідні, друзі, колишні однокласники, сотні односельчан, представники районної, обласної влади.

Проводжаючи Героя неоголошеної московсько-української війни Юрія Головченка в останню путь ,односельці утворили вздовж дороги живий ланцюг. Люди тримали в руках свічки, квіти з траурними стрічками. До вічного спочинку земляки проводжали Юрія у скорботі, зі сльозами на очах та з молитвою щирою. Стоячи на колінах, схиливши голову перед світлою пам’яттю загиблого земляка. Ніхто не ховав сліз. Похоронна процесія, що розтягнулася на кількасот метрів, йшла у невимовній тузі під звуки військового оркестру.
Поховали Героя на сільському цвинтарі напроти Символічної Могили Борцям за Волю України, під залпи автоматів, патріотичні вигуки “Герої не вмирають”, у супроводі Державного Гімну України.

Світла пам’ять про подвиг Юрія Головченко, який віддав своє життя за те, щоб Україна залишалась вільною та єдиною, залишиться назавжди в серцях односельчан, для яких він став прикладом мужності та патріотизму.

Читайте такожНа Франківщині люди навколішки зустріли тіло загиблого у зоні АТО земляка. ФОТО

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...