У Тлумачі розпочалась виїзна сесія обласної ради. ФОТО

На розгляд XVIIІ виїзної сесії обласної ради винесено 16 питань. Значну увагу сьогодні депутати приділять системі охорони здоров’я.

Зокрема, до розгляду депутатів обласної ради запропоновані проекти рішень про стан та особливості реформування галузі охорони здоров’я області, функціонування системи охорони здоров’я в умовах децентралізації та добровільного об’єднання територіальних громад, стан виконання регіональної цільової програми створення системи екстреної медичної допомоги на 2013-2020 роки.

Також прикарпатські обранці обговорять можливість зміни найменування та затвердження Статуту комунального підприємства “Івано-Франківський обласний клінічний кардіологічний центр” в новій редакції та звернуться до Президента України, Верховної Ради та Кабінету міністрів з проханням законодавчо врегулювати питання трансплантації органів.

Ще одне звернення обласної ради до центральних органів влади стосуватиметься доповнення переліку основних лікарських засобів.

Окрім питань, які стосуються функціонування медичної галузі, до порядку денного сесії включено низку проектів рішень, які потребують невідкладного розгляду. Зокрема, йдеться про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік та двох обласних програм, непогодження надання у користування ділянки надр з метою геологічного вивчення, звільнення з посади та призначення головного редактора газети “Галичина”. Вдруге на обговорення депутатів винесено питання щодо внесення змін до перспективного плану формування територій громад області в частині створення Переріслянської ОТГ.

Читайте також: Ганьба, а не транспорт. Обласна рада накупила транспорту на майже 5 мільйонів гривень

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...