Коли міняється свідомість: топ-5 мотиваційних книжок від Тетяни Муравйової

Ресторатор, НR, бізнес-тренер, тренер навчальної програми «Клубу успішної леді» Тетяна Муравйова вже встигла прочитати понад сотню мотиваційних книжок. Вважає, що кожна компанія, яка має на меті стрімко розвиватися і підвищувати інтелект, повинна подбати про корпоративну бібліотеку і регулярно поповнювати її. Бізнес-тренер надає перевагу традиційним паперовим книжкам, а не онлайн-формату – запах книжки ні з чим не зрівнянний.

Читачам журналу “МІСТО” Тетяна Муравйова радить універсальні мотиваційні видання, які написані легко, доступно і зрозуміло. Ці книжки не тільки вирішують різні бізнес-питання, але й доносять просту істину – будь-які поради з менеджменту і маркетингу можна застосовувати у щоденному житті для формування та розвитку особистого простору, створення сім’ї і виховання дітей.

  1. «Мистецтво підбору персоналу», Світлана Іванова

Перша книжка, яку Тетяна завжди і всім  рекомендує і котра живе на її книжковій полиці вже більш ніж 10 років. Жінка називає це видання своєю «біблією» в питаннях оцінки та підбору персоналу. Написана легко та зрозуміло, вона пропонує чіткі алгоритми, а головне – дає усвідомлення, що немає хороших і поганих працівників, а є люди на своєму місці або ні. І завдання кожного керівника – вміти адекватно зіставити людину і місце.

Корисною ця книжка буде управлінцю та й будь-кому, хто хоче краще розуміти навколишній світ.

  1. «Емоційний інтелект», Денієл Гоулман

Книжка допомогла Тетяні систематизувати все накопичене протягом багатьох років роботи в сфері HR, все те, що вона відчувала і розуміла, а після прочитання цієї друкованої праці почала активно використовувати в своїй роботі.

Завдяки «Емоційному інтелекту» приходить чітке усвідомлення – найважливішими завданнями освіти є розвиток самопізнання, самоконтролю й емпатії. Людям життєво необхідно навчитися слухати, вирішувати конфлікти та співпрацювати. В емоціях прихована глибока мудрість, яка направляє наше мислення, визначає наші цінності та допомагає вижити.

 

  1. «Камасутра оратора», Радислав Гандапас

Книжка дає безліч корисних рецептів, як подолати хвилювання, правильно вибудувати свій виступ, працювати із запитаннями, визначати і досягати своїх завдань в ораторстві, а ще вона підіймає настрій, бо завдяки стилю написання читач стає частиною захопливої подорожі в світ ораторського мистецтва. Саме в цій книжці ви знайдете свій особистий шлях до ідеального оратора.

  1. «Сила простоти», Джек Траут і Стів Рівкін

Тут автори повною мірою розкривають секрети маркетингу в простих речах: якщо ідею після її ретельного обдумування не можна зрозуміти через прості терміни – варто від неї відмовитися, адже забагато інтелектуальної зверхності навряд чи принесе успіх. Маркетинг – це насправді простий і зрозумілий інструмент, потрібний кожному підприємцю, і він, завдяки авторам книжки, стає дійсно близьким і доступним у використанні.

  1. «Танець продавця», Олена Самсонова

Книжка у легкій художній формі знайомить читача зі структурою продажів, розумінням, наскільки навички продажу важливі і для повсякденного життя, і для особистих стосунків. Написана легко, читається на одному подиху. Її можна навіть взяти з собою на відпочинок.

Автор: Наталя МОСТОВА

Стаття опублікована в журналі МІСТО № 10

*Передрук матеріалу дозволяється тільки за погодженням з редакцією.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...