Ефектна білявка стала “Зірковим обличчям” нового сезону “Star Faсe”. ФОТО

10-те ювілейне свято моди і краси “Star face of the season F`W 2018″ відбулося 24 листопада у франківському ресторані “Зосина воля”.

Участь у яскравому заході взяли 22 дівчат та 13 хлопців.

Зірковим обличчям серед дівчат стала Дзвенислава Токарева. Їй 30 років, вона одна з найстарших учасниць шоу. Каже, що прийшла на “Star face of the season F`W 2018” за новими емоціями, адже в юності брала участь у конкурсах краси. Тож вирішила знову пригадати емоції сцени.

Наразі дівчина є приватним підприємцем, колись неодноразово отримувала нагороди з тхеквондо, професійно займаючись цим видом спорту. Переможниця отримала численні подарунки від партнерів конкурсу, 5 тисяч гривень, подорож у Європу, а також стане зірковим обличчям наступного сезону “Star face”.

Вперше за історію свята обирали “Зіркове обличчя” сезону не тільки серед дівчат, а й серед чоловіків. Ним став хлопець з Конго Джонатан Бісумба. Він навчається в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу. Участь у такому конкурсі брав вперше. Каже, що вирішив спробувати свої сили.

Сьогодні у ресторані “Біле і Чорне” відбудеться afterparty.

Читайте також: В Івано-Франківську розпочався конкурс краси та моди. ФОТО

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...