«Ураган» зіграв унічию з лідером Екстра-ліги. ВІДЕО

Івано-Франківський «Ураган» у суботу, 25 листопада, приймав на домашньому майданчику лідера Екстра-ліги – хмельницький «Сокіл». Поєдинок завершився результативною нічиєю – 3:3.

За франківців відзначилися Роман Микитюк, Петро Шотурма та Юліан Горбатий, за хмельниччан – Руслан Шеремета, Богдан Кручек і Андрій Хамдамов.

Як повідомляє прес-служба «Урагану», найбільш багатою на забиті м’ячі видалася заключна 5-хвилинка першого тайму, коли вболівальники стали свідками п’яти голів.

По перерві «Ураган» зумів зрівняти рахунок, а наприкінці матчу обидві команди намагались вирвати перемогу при грі з п’ятим польовим.

Після цього поєдинку «Сокіл» поступився першим місцем «Титану», але продовжив свою безпрограшну серію. Натомість франківці у цьому сезоні не можуть виграти вже 10 матчів поспіль і займають останнє місце у турнірній таблиці.