21 несправна маршрутка: патрульні перевіряють, яким громадським транспортом користуються франківці. ВІДЕО

У рамках відпрацювання комплексу цільових заходів «Перевізник-зима», що триває з 17 листопада до 17 грудня, патрульні поліцейські продовжують приділяти особливу увагу транспортним засобам, які здійснюють перевезення пасажирів.

На території Івано-Франківська розташовані сім базових підприємтсв, які здійснюють передрейсовий огляд автобусів і водіїв. Впродовж проведення профілактичних заходів патрульні перевірили 376 автобусів.

За вчинення адміністративних правопорушень до відповідальності вже притягнули 81 водія. 21 з них керували технічно несправними автобусами, 31 — відхилися від маршруту, 7 — порушили вимоги дорожніх знаків і розмітки, 5 — керували без необхідних документів, — повідомляють у прес-службі Патрульної поліції Івано-Франківська.

За цей час за участю водіїв, які здійснюють пасажирські пеервезення, відбулися три дорожньо-транспортні пригоди. Одна з них — з вини водія атвобуса — той здійснив наїзд на пішохода на пішохідному переході.

Патрульні і надалі перевірятимуть маршрутні засоби та проводитимуть інструктажі з перевізниками та водіями щодо неухильного дотримання вимог ПДР та Правил перевезення пасажирів.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...

Comments are closed.

Loading...