Таксист повернув 10 тисяч пенсіонерці з Калуша, яку обдурила шахрайка

Шахрайка вимагала 10 тисяч гривень у 80-річної мешканки Калуша за «звільнення сина з відділку міліції». Пенсіонерка віддала вже банку з грошима, однак у ситуацію втрутився таксист і змусив повернути жінці кошти.

Про це пишуть Вікна з посиланням на матеріали судової справи.

Відомо, що посеред дня на мобільний телефон 80-річної жінки поступив дзвінок. Їй повідомили, що у відділі міліції перебуває її син, для звільнення якого потрібні гроші. Пенсіонерка, не вагаючись, пообіцяла віддати 10 тисяч гривень. Відтак, за нею пообіцяли прислати машину таксі.

Через кілька хвилин до будинку в мікрорайоні “Хотінь” справді під’їхало таксі. Калушанка зі складеними у банку грошима сіла до машини та поїхала на інший край міста. Жінці, яка вийшла до машини, вона віддала гроші, хоча сина свого там не побачила.

Втім, у ситуацію раптово втрутився таксист. Він крикнув, щоб старенькій негайно повернули гроші і цим, очевидно, порушив всі плани шахрайки. Вона раптово повернула гроші і хотіла втекти. Чоловік не дав цього зробити та на всяк випадок повідомив диспетчера про необхідність прислати допомогу. За кілька хвилин до місця під’їхала ще одна машина таксі, якою ошукану пенсіонерку відвезли додому.

У суді таксист пояснив, що того дня його насторожило, що пенсіонерка, яка сіла в машину, не знала, куди їй треба їхати. Адресу, за якою слід було доставити пасажирку, йому повідомив диспетчер. Проте, вже дорогою адреса доставки була змінена і їм довелося їхати до одного з будинків на вулиці Б. Хмельницького. Під будинком до машини підійшла жінка, якій пенсіонерка передала через вікно автомобіля банку з грішми. Він, запідозривши, що жінку обманюють, почав сваритися і вимагати повернути їй гроші. Правоохоронцям таксист розповів усі подробиці, а згодом пройшов процедуру опізнання шахрайки. Впізнали її і жінка, й інший таксист.

Допитана у судовому засіданні обвинувачена, проте, свою вину у вчинені злочину не визнала. Вона запевнила, що в той день не виходила з квартири, а була вдома з чоловіком та малолітніми дітьми. За два місяці до цього вона перенесла операцію, через яку не могла пересуватися без допомоги посторонніх. У той день в неї начебто було чимало гостей: спочатку прийшла сестра, згодом — знайома. Навіть мамина подруга заглядала саме в той час, коли начебто був скоєний злочин. Жінка запевняла, що на злочин пішла інша особа. На цьому ж акцентували і деякі свідки, які свідчили на користь молодої жінки. Проте, суд мав підстави поставити під сумнів ці свідчення та зрештою кваліфікував дії підсудної як закінчений замах на заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), за попередньою змовою групою осіб. Жінці було призначено штраф у розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн. Крім того, в окреме кримінальне провадження було виділено матеріали щодо ймовірнизх спільників молодої шахрайки.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...