В Івано-Франківську стипендію міськради отримуватимуть 40 учнів. ПЕРЕЛІК

Колегія департаменту освіти та науки визначила 40 учнів з Івано-Франківська, які у 2018 році отримуватимуть стипендію міськради.

Про це йдеться на сайті департаменту.

Стипендія запроваджена з метою підтримки обдарованих дітей, спрямована на стимулювання молоді міста на досягнення високих результатів у навчанні, фізичній культурі та спорті, творчих здобутків у науково-дослідницькій діяльності, літературі та мистецтві, – зазначають у департаменті.

Відзначається, що учнів обирали шляхом таємного голосування.

Департамент освіти та науки готує на розгляд чергової сесії Івано-Франківської міської ради проект рішення про нагородження стипендією міської ради на 2018 рік.

№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Назва закладу Клас (курс)
1 Сірко Дмитро Ігорович УГ № 1 5(9)
2 Довірак ДенисТарасович УГ № 1 5(9)
3 Макаревич Роман Володимирович УГ № 1 7(11)
4 Мацюк Софія Ігорівна УГ № 1 6(10)
5 Малишевський Арсен Степанович Гімназія № 2 5(9)
6 Рибчук Артур Сергійович Гімназія № 2 5(9)
7 Галюк Марія Арсенівна Гімназія № 2 7(11)
8 Могаммад Амір Алі НВК «ШГ № 3» 10
9 Беркій Любомир Остапович ПМЛ 9
10 Новицький Кирило Віталійович ПМЛ 9
11 Росткович Софія Олегівна ПМЛ 9
12 Микитчук Романія Романівна СШ № 1 10
13 Коротка Наталія Олександрівна ЗШ № 3 11
14 Банасевич Анна Любомирівна СШ № 5 10
15 Рипська Софія Євгенівна СШ № 5 10
16 Бондар Анна Григорівна СШ № 5 8
17 Харишин Назарій Остапович ЗШ № 10 11
18 ГуменюкЮліяЮріївна СШ № 11 10
19 Яремчук Ірина Олександрівна СШ № 11 10
20 Озарків Іванна Василівна ЗШ № 12 ім.Івана Франка 9
21 Пенкалюк Степан Володимирович ЗШ № 12 ім.Івана Франка 11
22 Козубаш Софія Ігорівна ЗШ № 19 8
23 Терлецька Ліліана Степанівна ЗШ № 22 11
24 Мельничук Вадим Михайлович ЗШ № 25 10
25 Міщук Діана Сергіївна МДЕС 10
26 Цюпер Ольга Віталіївна МДЕС 9
27 Шайбан Вікторія Володимирівна МЦДЮТ 9
28 Яручик Данило Романович МЦДЮТ 9
29 Мандроцин Наталія Богданівна ДМШ № 1ім.М.Лисенка 6
30 Андрусяк Ярослав Ярославович ДМШ № 2 ім. В.Барвінського 3
31 Іванюк Катерина Михайлівна ДМШ № 3 6
32 Обухов Дмитро Олександрович МЦНТТУМ 8
33 Шийка Марко Андрійович Івано-Франківська Мала академія наук учнівської молоді 11
34 Клим Остап Романович Івано-Франківський коледж фізичного виховання 4 курс
35 Дімбровська Ірина Андріївна СДЮСШОР № 1 7
36 Глеб Ірина Миколаївна СДЮСШОР № 1 8
37 Данилейко Анастасія Богданівна ДЮСШ № 2 7
38 Іваницька Людмила Вікторівна ДЮСШ № 3 5
39 Приймак Ростислав Ярославович Івано-Франківський фізико-технічний ліцей ІІІ курс
40 Кіцул Вероніка Петрівна Івано-Франківський академічний ліцей-інтернат 9

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...