“Говерла” перемагає і програє в Одесі. ВІДЕО

У п’ятницю та суботу, 22 і 23 грудня, івано-франківська “Говерла” провела два поєдинки Вищої ліги на виїзді проти головного конкурента за “золото” – “Динамо-Одеси”, повідомляє прес-служба ФБУ.

Чемпіонат України. Вища ліга. Група 2. 6 тур

Матч №1. 22 грудня. м. Одеса. УСК “Одеса”

“Динамо-Одеса” – “Говерла” (Івано-Франківськ) 111:112 2ОТ (17:21, 28:18, 20:21, 25:30, 12:12, 9:10)

Надзвичайно запеклим видався перший поєдинок лідерів другої групи Вищої ліги в Одесі. Динамівці до цього ще жодного разу не програвали в 10-ти поєдинках. У іванофранківців була лише одна поразка.

Гості в напруженій боротьбі виграли першу чверть в 4 очка. Та господарі до перерви відіграли відставання й вийшли вперед на 6. Найбільша різниця в рахунку впродовж гри не перевищувала 11 очок.

У другій половині гості збили тиск господарів, а в заключній 10-хвилинці відіграли відставання. Прикарпатці потім вийшли на 4 очки вперед у першому овертаймі, але господарі змогли відігратися. Втім у підсумку більше сил залишилося в гравців “Говерли”. З початком другого овертайму вони знову вийшли вперед і більше не дозволили супернику наздогнати себе. Господарів не врятувало 31 очко досвідченого Кривича.

У підсумку – перша в сезоні поразка одеситів.

Статистика матчу

Матч №2. 23 грудня. м. Одеса. УСК “Одеса”

“Динамо-Одеса” – “Говерла” (Івано-Франківськ) 94:85 (21-18; 27-27; 26-26; 20-14)

Другий поєдинок розвивався за менш драматичним сценарієм. Господарі матчу зуміли взяти реванш за вчорашню поразку і здобули перемогу з рахунком 94:85.

Здобувши перевагу в першій чверті, одесити звели внічию дві інші, а в останній частині гри зміцнили свою перевагу і довели поєдинок до перемоги.