На Прикарпатті державний навчальний заклад боргував за енергоносії

Коломийська місцева прокуратура зверталась до суду в інтересах держави до Коломийської міської ради про визнання бездіяльності протиправною, зобов’язання вчинити певні дії, а саме щодо неналежного планування видатків на оплату енергоносіїв державного навчального закладу професійного ліцею сфери послуг.

Зокрема, йшлося про видатки для оплати послуг із газопостачання, що призвело до виникнення у IV кварталі 2016 року заборгованості за спожитий природний газ та послуги з розподілу природного газу на 179 тис 677 грн. Про це повідомляється на сайті прокуратури.

Крім того, прокуратура в судовому порядку вимагала зобов’язати міську раду розглянути на пленарному засіданні питання про внесення до місцевого бюджету на 2017 рік відповідних змін для погашення вказаної заборгованості за енергоносії.

Коломийський міськрайонний суд вимоги прокуратури задовільнив.

Коломийською міською радою виконано постанову Коломийського міськрайонного суду у справі за позовом місцевої прокуратури та прийнято рішення про внесення змін до місцевого бюджету на 2017 рік у частині виділення коштів на погашення заборгованості за енергоносії державного навчального закладу професійного ліцею сфери послуг.

Наразі міська рада на пленарному засіданні прийняла рішення про внесення змін до місцевого бюджету на 2017 рік у частині виділення коштів на погашення заборгованості за енергоносії цього навчального закладу.

Станом на 15.12.2017 заборгованість повністю погашена.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...