Нетвереза мати забула про свого 9-річного сина, який годинами катався в франківському тролейбусі

Пізно увечері 13 січня в поліцію зателефонував водій франківського тролейбуса і розповів, що у нього в салоні перебуває хлопчик, який не знає, де його мама. Як згодом з’ясувалося — 9-річний Дмитрик приїхав до Івано-Франківська з мамою з Тернопільщини. Проте 32-річна жінка так захопилася «гостинами» у подруги, що зовсім забула про дитину.

Хлопчик кілька годин катався тролейбусом аж поки його по закінченні зміни не помітив водій, — розповідає начальник сектору молодіжної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Івано-Франківській області Алла Бойчук.

Слід зауважити, що в поліцію про загублену дитину ніхто не повідомляв.  А мама побачилася з сином лише учора увечері, через три доби, у помешканні його бабусі — матері вже покійного Дмитрикового батька. Проте забрати дитину додому жінці завадили поліцейські, оскільки з’ясувалося, що вона неналежно дбає про сина через надмірну пристрасть до алкоголю.

Крім того, працівники ювенальної превенції довідалися, що ця сім’я вже перебуває у полі зору тернопільських поліцейських з цієї ж причини. Сьогодні Дмитрика доправили до центру соціально-психологічної реабілітації для дітей у селі Мединя Галицького району.

Тут він перебуватиме під наглядом вихователів та фахівців-психологів доки мама не створить удома належні умови для його проживання і виховання. А ще жінці належить довести відповідним службам свою спроможність виконувати батьківські обов’язки на належному рівні, — зазначає Алла Бойчук, — хочеться сподіватися, що ця історія матиме щасливе завершення і Дмитрикова мама таки зробить вибір на користь сина, а не згубної залежності від алкоголю.

Зазначимо, що через безвідповідальних батьків лише минулого року до центрів соціально-психологічної реабілітації для дітей прикарпатська поліція доставила понад 100 неповнолітніх.

Читайте також: Зникла молода мама на зв`язок не вийшла, але залишила для рідних лист. ФОТО

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...