Небезпека чадного газу: франківцям, які не пускають фахівців у квартири, перекриють газ

Комунальне підприємство “Балтія-Сервіс” припинятиме постачання газу до будинків для того, щоб уникнути повторення нещасних випадків з чадним газом.

Про це під час ефіру  ТРК “Карпати” розповів виконавчий директор КП “Балтія-Сервіс” Максим Сирлик.

За його словами, міська рада передала”Балтії-Сервіс” будинки, які протягом року не визначились з формою управління. У всіх цих будівель є однакові проблеми. Тут давно не проводились перевірки, а люди робили самовільні зміни та перепланування. Для того, щоб не допустити повторення жахливої трагедії сім’ї Гордієнків, що отруїлась чадним газом, усі будинки схожого типу, що перебувають на балансі КП “Балтія-Сервіс” будуть перевірятись на наявність порушень правил безпечної експлуатації димових та вентиляційних каналів.

Жильці не пускають фахівців до себе. Причиною таких дій можуть бути наявність порушень. Перевіривши кілька будинків, ми виявили, що жильці замуровують вентиляційні та димові канали. Таким чином один поверх труїть інший. Таку ситуацію приходиться вирішувати кардинальними методами. Жильцям просто перекривають газ. На даний момент у деяких будинках постачання газу уже припинене. Є підрядні організації, які безпосередньо проводять перевірку та вирішують проблеми. На жаль мешканці не розуміють важливості перевірок, вони обурюються будь-яким втручанням фахівців. Приблизно 50% жильців не дають доступ до квартир, а деякі навіть зривають оголошення про перевірку, — коментує Максим Сирлик.

Нагадаємо, 30 грудня місто сколихнула страшна новина: в будинку по вул. Січових Стрільців знайшли мертвою цілу сім’ю: двох дорослих і четверо неповнолітніх дітей. Офіційною версією загибелі сім’ї Гордієнків вважають побутовий нещасний випадок — отруєння чадним газом.

У коментарі МІСТУ начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Ігор Влізло зазначив:

Нещасний випадок такого роду міг трапитись не тільки через технічну несправність котлів чи вентиляційних витягів, але й через незнання або ігнорування правил безпечного користування таким обладнанням.

Не зважаючи на жахливі наслідки, жителі міста продовжують ігнорувати правила експлуатації котлів та не пускають фахівців у свої домівки. Можливо саме припинення постачання газу стане першим кроком до усвідомлення міщан серйозності даної проблеми.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...