В Франківську розпочалося масштабне будівництво “пасічнянського” мосту. ФОТО

У листопаді в Івано-Франківськ почали звозити інженерну техніку для будівництва моста, а вже сьогодні  масштаби робіт просто вражають.

Про це пише на своїй офіційній сторінці міський голова Руслан Марцінків.

За його словами, вже забили 8 паль під опори, а таких опор має бути сім.

З кожної палі прибирають ґрунт, аби потім опустити арматурний каркас і залити бетон. Після цих робіт будівничі візьмуться за основний фундамент мосту і почнуть піднімати опори. Ось тоді почнуть вимальовуватись обриси проекту, рівних якому не було в Івано-Франківську кілька останніх десятиліть, — зазначає Руслан Марцінків.

Нагадаємо, що тендер на будівництво моста на Пасічну пройшов 13 вересня. За його результати переможцем стала фірма ТОВ “Мостобудівельний загін №112”. Підприємство запропонувало на 86 мільйонів меншу вартість, ніж очікували організатори аукціону і за 120 млн гривень вони пообіцяли збудувати жителям Пасічної новий міст.

Міст обіцяють збудувати за 25 місяців. Довжина його складе 324 м. На мості передбачено дві смуги руху по 3,75 метри кожна.

Гроші на будівництво планують взяти з перевиконання міського бюд­жету. Наразі є 50 млн грн. Решту коштів планують закласти в бюджет на наступний рік.

Сама ж проектно-кошторисна документація будівництва моста коштувала Франківську 602,9 тис грн., ще 97,6 тис. заплатили за експертизу проекту.

фото з офіційної сторінки Руслана Марцінківа

До теми: Міст на мільйони. Що думають відомі франківці про будівництво моста на Пасічну

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...