З обласного бюджету на підтримку тваринництва виділять півтора мільйона гривень

Згідно з комплексною програмою розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Івано-Франківської області на 2016-2020 роки, на розвиток тваринництва цього року з обласного бюджету буде спрямовано 1 млн 600 тисяч гривень.

Про це під час засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин зазначив в.о. директора департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Іван Андріїшин.

Це підтримка племінних заводів, підтримка дрібних і середніх фермерських господарств. Це підтримка сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та родинних ферм, які до цього мають досвід ведення тваринницької галузі. Ці кошти господарства можуть використати на закупівлю племінних корів, овець, кіз та оновлення матеріально-технічної бази — холодильне обладнання та доїльний апарат. Процес отримання кошти прозорий — ми оголошуємо конкурс, публікуємо на сайті департаменту та даємо оголошення в газету. Минулого року цією програмою скористалися 24 господарства, — зазначив Іван Андріїшин.

Також, в рамках комплексної програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій, цього року виділять ще 320 тисяч гривень на селекцію насінності — підтримка тих господарств, які виготовляють насіння, яке є в дефіциті; 50 тисяч гривень — участь у виставках, ярмарках; 30 тисяч гривень — проведення семінарів, навчань, 100 тисяч гривень — проведення робіт з розкислення (вапнування) ґрунтів.

Читайте також: Кримінальний огляд: прикарпатські правоохоронці затримали зловмисників, які обкрадали квартири і машини. ВІДЕО

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...