Голова Держпраці помітив в Івано-Франківську порушення при виконанні висотних робіт

Голова Державної служби України з питань праці прикарпатець Роман Чернега помітив в Івано-Франківську порушення при виконанні висотних робіт.

Про це високопосадовець написав у своєму фейсбук.

Приїхав на рідне Прикарпаття. У Івано-Франківську, проїжджаючи біля ТЦ “Арсен”, побачив, як на одному із білбордів проводяться якісь роботи. Маю таку звичку одразу подивитись, чи дотримуються правил охорони праці під час проведення робіт, зокрема, на висоті. На жаль, як і очікувалось: двоє працівників, які працювали в “люльці” навіть не мали страхувальних поясів, а відповідно, очевидний ризик падіння. Ну а про будівельні каски взагалі ні ті на висоті, ні ті працівники, що були внизу навіть і не думали…
Підійшов, представився. Одразу сказав, щоб опустили “люльку”. Провів короткий інструктаж з охорони праці. І єдине , що запитав: чому вони не люблять своїх рідних, дітей, не цінують своє життя. Опущені очі сказали все самі за себе…

Попросив негайно зв’язатись з керівником фірми (якщо не помиляюсь – рекламна компанія West Bord), щоб привезли все необхідне для безпечних робіт.

P.S. Через годину перевірив. Ситуацію кардинально виправили. До речі, старший бригади подякував. Сказав, що все зрозуміли. Дуже на це сподіваюсь.

Люди, це ваше життя і здоров’я. Бережіть їх…

Роман Чернега очолює Державну службу України з питань праці три роки, в січні 2015 року розпорядження про призначення Чернеги на посаду підписав тодішній прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...