Антиалкогольний рейд: де у Франківську продають незаконне спиртне і сурогат. ВІДЕОСЮЖЕТ

Знімальна група МІСТА провела рейд спільно з франківськими муніципалами з метою виявлення незаконного продажу алкоголю та сурогату.

КП “Муніципальна варта” Івано-Франківська часто проводить рейди щодо незаконного продажу алкоголю. Антиалкогольний рейд провели муніципали і з нашою знімальною групою.

Як з`ясувалося, на вулицях Франківська сурогат чи не на кожному кроці. Більше того, позбутися його не так і легко. Для прикладу, муніципальні вартові приходять, виявляють і просять “продавця” добровільно вилити. Якщо іде супротив  — викликають поліцію. Правда, таке стається у край рідко, бо простіше вилити. А вже за годину знову та жінка чи чоловік незаконно продає спиртне. Запобігти цьому важко. На місце треба викликати дільничних інспекторів і податкову. Після цього сурогат потрібно вилучити на перевірку. Проте самі податківці не є прихильниками вилучення у таких малих партіях, бо це затратно по грошах на перевірку, а штраф виявиться меншим.

Додамо, що за це передбачена адміністративна відповідальність згідно ст. 177 КУпАП (Придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення), але штраф дійсно смішний — від 17 до 85 грн.

Щодо продавців, то вони старшого віку. Більше того, продають незаконний алкоголь не дотримуючись санітарно-гігієнічних умов. Муніципалів чекають, бо часто приходять з рейдом. Для цього навіть своїх “вартових” мають, які наперед кажуть про те, що перевірка насувається. Та й самі продавці, кажуть вартові, мудрішими стали: беруть не велику кількість на продаж, щоб усе не виливати.

Відтак, через недосконале законодавство притягнути до відповідальності таких “продавців” майже неможливо.

Більше — у відеосюжеті МІСТА:

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...