Небайдужих франківців кличуть на сесію міської ради, щоб захистити озеро від забудови

Сьогодні, 14 лютого, в Івано-Франківську відбулась прес-конференція щодо забудови території біля міського озера. Депутати та активісти просять громаду прийти завтра, 15 лютого, на сесію міської ради і захистити озеро.

Для цього у квітні 2016 року  створили окрему тимчасову комісію по забудовах навколо міського озера, до складу якої ввійшли представники депутатського корпусу та громадські активісти ініціативи “Вільне озеро”.

Депутат Івано-Франківської міської ради і голова цієї комісії Віталій Мерінов каже, що потрібно запровадити мораторій на забудову навколо міського озера. Це, за його словами, єдиний шанс, щоб вберегти озеро від забудови. Віталій Мерінов підготував проект рішення, який завтра розглядатиме сесія міської ради. Тому небайдужих просять прийти, аби підтримати такий проект.

Активістка Наталія Сербин каже, що влада ігнорує всякі намагання громадськості, щоб не допустити забудову.

Завтра активісти хочуть подивитися, як депутати проголосують за проект рішення, що стосується озера.

Нагадаємо, що єдиним і найбільш реалістичним рішенням комісії, яка створена, була розробка детального плану території навколо міського озеро із збереженням зеленої зони і впорядкування існуючих хаотичних забудов. Це компромісне рішення, яке могло покласти крапку в хаосі і свавіллі, що панує біля міського озера, але влада пошкодувала на це коштів, а політичній більшості забракло політичної волі.

Діяльність комісії була б легітимна і повноцінна якби депутати, які до неї входили хоча б з’являлися на засідання, упевнені члени комісії та активісти.

Читайте також: Туркмена, підозрюваного у вбивстві студентки, судитимуть і триматимуть під вартою. ФОТО

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...