У міській раді спростували інформацію про здорожчання будівництва мосту

Начальник управління капітального будівництва Роман Галіпчак спростував інформацію щодо здорожчання вартості робіт з будівництва мосту.  Він запевнив, що подібні пересмикування фактів нічим не обґрунтовані.

Про це повідомляє прес-служба МВК.

Будь-які заяви щодо здорожчань — звичайна неправда. З самого початку кошторисна вартість будівництва мосту через річку Бистриця Солотвинська та транспортної розв’язки в районі вул. Хіміків-Надрічна та згідно з експертною оцінкою складала 212 млн гривень. Усі роботи, що зараз ведуться — виконуються згідно з проектною документацією. Жодних відхилень від поставлених завдань у процесі виконання робіт не відбувається. Про ніяке здорожчання не йдеться, — прокоментував Роман Галіпчак.

Також начальник управління капітального будівництва наголосив, що технічні норми нового мосту згідно з проектом цілком відповідають сучасним вимогам та не створять жодних незручностей для автомобілістів. А дві смуги цілком виправдані, враховуючи розв’язку з прилеглими дорогами.

На теперішній час – це найкраща пропозиція за анонсовану вартість, — пояснив Роман Галіпчак та закликав не поширювати неправдиву інформацію щодо важливого для життя міста питання.

Нагадаємо, раніше МІСТО писало, що вартість будівництва мосту не є остаточною і буде збільшуватись, адже змін до проекту не внесено, натомість замість звичайних паль встановлюються більш дорогі буронабивні.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...