6 українських вишів потрапили у рейтинг кращих університетів світу

Вже четвертий рік поспіль шість українських університетів є в переліку престижного рейтингу The QS World University Rankings. Цьогоріч два столичні виші покращили свої позиції на кілька пунктів.

  • Харківський університет ім. Каразіна;

  • Київський університет ім. Шевченка;

  • Київський політехнічний інститут;

  • Харківський політехнічний інститут;

  • Донецький національний університет (Вінниця);

  • Сумський державний університет.

Найкращі результати за останній рік показав Київський політехнічний інститут – з 551-600 місця піднявся до 500-550.

Трохи покращив свої позиції й Київський університет ім. Шевченка, з 431-440 місця до 411-420, повідомляє “Українська правда”. 

А от Харківський університет ім. Каразіна порівняно з 2017 роком “випав” з четвертої сотні найкращих. Опустився з 382 до 401-410 сходинок.

Харківський політехнічний інститут, Донецький національний університет (Вінниця) та Сумський державний університет стабільно є у рейтингу поза 700-м місцем.

Найкращим у світі визнали Массачусетський інститут технологій.

Друге місце зайняв Стенфорд, третє – Гарвард.

У десятку також потрапили Каліфорнійський інститут технологій, Кембридж, Оксфорд, Університетський коледж Лондона, Імперський коледж Лондона, Чиказький університет та Швейцарський федеральний інститут технологій.

Рейтинг The QS World University Rankings, починаючи з 2010 року, щорічно складає британська компанія Quacquarelli Symonds (QS), яка пропонує широкий спектр консультацій для охочих навчатись за кордоном.

Основу рейтингу складає анкетування роботодавців та викладачів з усього світу. Цього року воно сягнуло понад 70 тисяч представників академічної спільноти та понад 30 тисяч респондентів-працедавців.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...