Відома модель запрошує франківців на відкриту зустріч

Відома франківська модель Марія Павлюк запрошує своїх шанувальників і тих, хто хоче спробувати взяти участь у наступному сезоні телешоу “Модель XL” на відкриту зустріч. Марія розповість про свій шлях до успіху, співпрацю з модельними агентствами та поділиться секретами, які допоможуть стати учасницею популярного телешоу.

Після перемоги у першому сезоні проекту “Модель XL” франківка здобула неабияку популярність. По завершенню телепроекту жінка продовжила зніматися у рекламі та співпрацювати з українськими модельними агенціями. Лише нещодавно Марія повернулася зі зйомок в Одесі, Києві та Харкові.

Не проти ще раз фотографуватись у стилі ню, – модель XL дала ексклюзивне інтерв’ю

Організувати відкриту зустріч з франківцями Марія Павлюк вирішила через безліч питань, які їй задають на вулиці та в соцмережах.

Є дівчата, які готуються до наступного сезону телешоу і запитують поради, як поводити себе під час зйомок, як пройти кастинг тощо. На зустрічі я поділюся певними секретами, навіть принесу анкету, яку заповнювала на початку і розповім, як це зробити правильно. Часто мені пишуть, що хочуть зустрітися, поговорити, таких людей також чекаю на зустрічі, – розповідає Марія Павлюк.

Всіх, хто хоче поспілкуватися з Марією Павлюк запрошують на відкриту зустріч 11 березня о 16:00, місце – ресторан “Біле і Чорне”, вул. Грушевського, 22А.

Перший сезон реаліті-шоу “Модель XL” стартував на телеканалі “1+1” восени минулого року. Із 30 обраних моделей на кастингу в омріяний проект пройшли лише 10 учасниць, які оселилися в “модельному” будинку і отримали омріяний квиток у світ високої моди. У фіналі за перемогу змагалися три красуні – Марія Павлюк, Ріма Пенджієва та Олеся Прит.

За результатами випробувань, Марія Павлюк стала переможницею шоу.

До теми: Франківка, яка перемогла в популярному телешоу, потрапила на обкладинку Cosmopolitan. ФОТО

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...