В Франківську триває масштабне будівництво “пасічнянського” мосту

Будівництво мосту в Пасічну перейшло на інший бік Бистриці Солотвинської. Підрядник розпочав роботи на правому березі річки, зі сторони вул. Надрічної.

Наразі працює на 7-й опорі, забиває 3-ю палю. Всього таких паль на опорі має бути 36. Паралельно ведуться роботи на 6-й опорі й тривають на іншому боці Бистриці, зі сторони вул. Хіміків, пише прес-служба МВК.

Міст будується і ми продовжуємо регулярні наради на цьому об’єкті. У робітників є деякі труднощі з ґрунтами, вони доволі міцні. Хоча з іншої сторони — опори будуть гарно триматися. Це важливо, зважаючи на наші погодні умови та можливість повеней. Найбільше зараз хвилюємось, щоб вчасно виготовити металеву основу під міст, — зауважив міський голова Руслан Марцінків.

Нагадаємо, що загальна довжина мосту через Бистрицю Солотвинську (вул. Надрічна-Хіміків) становитиме 324 метри, ширина — 14 м, а довжина шляхопроводу на Надрічній (з розгалуженнями в два напрямки) — майже 50 м. Будівництво поділили на три етапи. Розпочали з самого мосту. Зупинились на сталево-бетонній конструкції. Вона дешевша від моноліту, але мінімальний термін експлуатації — 80 років, що набагато довше, ніж збірних конструкцій. Проект реалізують на землях комунальної власності, тому він не передбачає додаткових витрат на викуп ділянок. До слова, саме новий міст у Пасічну визначили одним з пріоритетних об’єктів на 2018 рік.

Нагадаємо, у міській раді спростували інформацію про здорожчання будівництва мосту

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...