Прикарпатські підприємства мають віддати землю на 9 млн грн

Прокуратура через суд вимагає визнати недійсними рішення сільських рад та зобов’язати підприємства звільнити землю, вартість якої понад 9 млн грн.

Тисменицькою місцевою прокуратурою за результатами моніторингу даних Публічної кадастрової карти України та рішень органів місцевого самоврядування встановлено, що окремими сільськими радами Городенківського та Рогатинського районів із суб’єктами господарювання укладено договори оренди про використання земель сільськогосподарського призначення, які у встановленому законом порядку не реєструвалися.

Як з’ясувала прокуратура, ділянки передано незаконно, оскільки вони знаходяться за межами населеного пункту, а їх розпорядником є Головне управління Держгеокадастру в області, інформує прес-служба прокуратури області.

У зв’язку із наявністю порушень інтересів держави, Тисменицькою місцевою прокуратурою скеровано до суду дві позовні заяви про звільнення земельних ділянок загальною площею 101,4305 га вартістю понад 9 млн грн.

У пред’явленому позові прокуратура вимагає в судовому порядку визнати недійсними рішення сільських рад та зобов’язати підприємства звільнити землю.

Читайте також: У поліції відкинули версію про навмисний підпал автомобіля франківського депутата

Прес-служба прокуратури Івано-Франківської області

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...