На вокальних боях “Голосу країни” виступила франківка. ФОТО

Сьогодні, 18 березня, на шоу “Голосу країни” розпочався перший етап вокальних боїв. Тренери набрали команду і почали відбір. На шоу заспівала франківка Ольга Борин.

Позмагатися на рингу за вихід у наступний етап “нокаути” вийшла франківка Ольга Борин. Вона заспівала у дуелі з Оленою Луценко. Виконали пісню гурту LP (When We’re High).

Тіні Кароль похвалила двох дівчат. Каже, ці співачки потрібні на шоу. А от Джамала похвалила Ольгу. Проте тренер Сергій Бабкін обрав Олену.

Світлина від Голос країни (Voice of the Country).

Додамо, що правом крадіжки скористався інший тренер. Потап залишив у шоу Олю. На радощах франківка розплакалася. Проте якщо Потап знову натисне кнопку, щоб скористатися крадіжкою, то Оля має поступитися місцем учаснику і піти.

Оновлено: Під кінець першого дня вокальних боїв Ольга Борин таки покинула шоу.

Нагадаємо, на вокальне шоу приїхала франківка, яка навчається у ПНУ ім. В. Стефаника на спеціальності “Політологія”. Дівчина ніжним голосом здивувала суддів піснею Гайтани “Не йди”. Ольга розвернула два тренерських крісла. Своїм наставником обрала Сергія Бабкіна. Каже, сама пише пісні, а все життя пов`язане з музикою, тому наставником задоволена. Музику Ольга Борин викладає і для інших, бо з шести років займається вокалом і зараз працює викладачем вокалу в продюсерському центрі “Star Team”. 21-річна Оля зізнається, що потрапити на шоу, була лише мріяла. Сьогодні вона здійснилася.

Читайте також: Франківець вразив суддів і пройшов на шоу “Голос країни”. ФОТО/ВІДЕО

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...

Comments are closed.

Loading...