Атовець Андрій Долик розповів детективну історію про викриття наркопритону у Франківську

Вночі в Івано-Франківську правоохоронці викрили наркопритон, який організували псевдогоспітальєри.

Про це у соціальній мережі фейсбук повідомив голова Обласної спілки учасників АТО Андрій Долик.

Наводимо текст повідомлення повністю.

«Десь біля опівночі до нас подзвонили з інформацією, що в місті накрили наркопритон, при вилученні доказів знайшли печатку і документи на ГОСПІТАЛЬЄРІВ! Для мене, як представника медичного батальйону Госпітальєри Української добровольчої армії, будь-які згадки про мій рідний батальйон в такому контексті неприпустимі, тому за пару хвилин я був на місці. Отож, що сталося. В одному з спальних районів міста, сусіди викликали поліцію зі скаргами на гучну музику і шум в квартирі. Першим прийшов участковий. Йому нагло і з викликом відповіли щось на кшталт «ви мусора погані, а ми волонтьори!», тикали в ніс посвідчення і розв’язно пояснювали хто є хто в цьому світі. Зрозумівши, що тут нечисто і таким щирим російським язиком образи лилися, що участковий викликав наряд поліції. Ось тут найцікавіше – в орендованій квартирі була абсолютна «маліна»: бульбулятори, дорожки з наркотою (пізніше виявилося, амфетамін), алкоголь, двоє молодиків з Донецька, трійко наших франківських і, як вишенька на торті – двоє п’яних дівчат. Одна неповнолітня, друга студентка третього курсу Прикарпатського універу, мешкає в гуртожитку. Що характерно, її майбутня спеціальність – учитель молодших класів – браво! Був ще один п’яний красень, який приїхав з заробітків з Франції, йому саме батько прислав кошти (тугенький пакуночок з євро), на дорогу назад. Усі фігуранти вели себе неприпустимо, а дівки скакали до очей, як кози. У відділку всі трохи протверезіли, особливо, коли за найменшою приїхав батько після дзвінка ювеналів. Бідний чоловік був розлючений, аж зелений від злості і, сподіваюся, виховний момент малолітню бідову дівулю не обійде.

А тепер детектив – донецькі «волонтьори» мають документи від благодійного фонду «Госпітальєри поділля», зареєстрованого в м. Вінниця. Хата орендована на фонд. На основі довіреності двоє осіб з Донецької області є вповноваженими «бути представниками фонду по всій Україні для здійснення публічного збору пожертв, отримувати майно та гроші». Довіреність видана в листопаді 2016 року і сам «головний» поняття не має скільки коштів зібрано. Хлопці, бажаючи виглядати законопослушними, щиро розповідали, як вони «деребанять» пожертви і, звісно, контролю ніякого немає. «З тисячі лишаєм собі по 600, як коли, або всю. То наша зарплата і мотиваційні доходи». До слова, керівник фонду, по телефону сказав, що ні при чім, вони самі. Звідки тоді довіреність?

З компанією проведено роз’яснювальні та виховні роботи. За законом таке шахрайство у нас не карається».

Читайте також: Франківські патрульні пояснили, чому не можуть вирішити до кінця проблему з безхатьками напідпитку у Привокзальному сквері

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...