“Клуб успішної леді” влаштує благодійний ярмарок для Будинку матері і дитини. ВІДЕОСЮЖЕТ

Франківці можуть придбати спеціалізований журнал “МІСТО”, який присвячений “Клубу успішної леді”. А вже зовсім скоро кожен зможе долучитися до благодійного ярмарку, який організовують успішні жінки.

Нещодавно перша школа “Клубу успішної леді”, засновницею якого є Оксана Мельник, завершила навчання. Випускниці Клубу потрапили на сторінки глянцевого журналу. У цьому виданні увага присвячена кращій половинці. Йдеться і про успішних жінок Івано-Франківська. Загалом читайте про 27 жінок, які надихають.

Оксана Мельник каже, що уже незабаром стартує друга школа “Клубу успішної леді”.

Ми ділимося знаннями, яких не вчать у школі. Йдеться про етикет, стиль і вміння спілкуватися, — запевняє Оксана Мельник.

Крім того, незабаром в Івано-Франківську відбудеться благодійний розпродаж одягу, організатором заходу є “Клуб успішної леді”.

Ми допоможемо матерям, які проживають у Будинку матері і дитини в селі Горохолино, —пояснює психолог, координатор “Клубу успішної леді” Вікторія Гаврилюк.

Учасниці Клубу вирішили допомогти жінкам. До заходу можуть долучитися усі небайдужі. Для цього варто відвідати фейсбук-сторінку заходу, заповнити анкету і з Вами обов`язково зв`яжуться координатори Клубу. Ви можете принести одяг і віддати жінкам, або ж продавати його на ярмарку. Таким чином, частину коштів можна передати для матерів.

Дівчата, час чистити шафи від непотрібного одягу і звільняти простір для нових.
Адже навіщо зберігати те, що давно не носиш? Нехай ваші речі порадують інших людей, можливо хтось шукає саме таку сукню чи костюм? Тому ми, Клуб успішної леді, оголошуємо про розпродаж одягу!, — йдеться на фейсбук-сторінці заходу.

До речі, приносити можна і різні косметичні засоби та побутову хімію.

Подія відбудеться у Просвіті. Зареєструватися можна за посиланням.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...