Подружжю “госпітальєрів” з Франківська зібрали на лікування 100 тис грн. ФОТО

У Франківську вихідними відбувся дводенний благодійний концерт на підтримку подружжя франківських “госпітальєрів” Сергія та Тетяни Морозів. Чоловіка і жінка онкохворі. Тому їм побратими та небайдужі вирішили допомогти.

На заході організатори влаштували концертну програму, а також виставку світлин з війни, виставку зброї, різноманітні тренінги, майстер-класи та польову кухню.

За два дні волонтери зібрали на лікування сто тисяч гривень. Про це у фейсбук повідомив голова Міської асоціації учасників АТО Василь Андріїв.

Друзі, всім щиро дякуємо..!
Ваша підтримка за вихідні на наших – СТО тисяч гривень!

Допомога твоя найсильніша зброя! Люди, Ви продемонстрували свою любов та не байдужість. З вами ми внесли свою маленьку частку допомоги в довгий шлях одужання сім’ї Мороз, – йдеться у повідомленні.

Фінансову допомогу можна перерахувати за реквізитами:
5168 7422 0370 6431 Тетяна Мороз (гривневий рахунок Приватбанк).
4731 2171 1161 4937 Тетяна Мороз (рахунок в доларах Приватбанку).

Для переказів з-за кордону:
Western Union та Money Gram: ПІБ (латин): Moroz Tetyana
Емейл: Email: design-studiodim@ukr.net
Номер телефону: (Тетяна) ‭+380 (67) 496 41 97‬.

Нагадаємо, члени медичного підрозділу “Госпітальєри” Сергій Мороз та Тетяна Мороз з Івано-Франківська потребує термінової підтримки небайдужих для зібрання коштів на дороговартісне лікування. У Сергія гліобластома 4-ї стадії (пухлина в мозку), у дружини Тетяни Мороз меланома 2-ї стадії з великою злоякісністю.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...