Звіт за 2017 рік: як обласна влада піклується про майданівців та атовців Прикарпаття

17 квітня відбулося засідання постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

Під час засідання чиновники доповіли про стан виконання обласної програми підтримки сімей загиблих і постраждалих під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада по 21 лютого 2014 року, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в АТО (зі змінами).

Дана програма містить 32 заходи, із яких у 2017 році за рахунок коштів обласного бюджету профінансовано 18 заходів.

Згідно з проектом рішення, який винесено на розгляд сесії Івано-Франківської обласної ради, впродовж 2017 року 6 сім’ям загиблих надано матеріальну допомогу у зв’язку з втратою члена сім’ї,  смерть якого пов’язана з участю в антитерористичній операції, на загальну суму 300,0 тис. грн.,  18 сім’ям виплачено матеріальну допомогу до роковин трагедії на суму 450,0 тис. гривень.

За звітний період надано матеріальну допомогу 445 постраждалим учасникам антитерористичної операції на загальну суму 1996,0 тис. грн., 80 бійцям-добровольцям на суму 400,0 тис. грн., 115 сім’ям загиблих на суму 560,0 тис. грн., 13 сім’ям померлих після демобілізації на суму 130,0 тис. грн., 6 сім’ям зниклих безвісти на суму 90,0 тис. гривень.

У 2017 році надано матеріальну допомогу на поліпшення житлових умов 27 сімей загиблих під час проведення антитерористичної операції та осіб з інвалідністю І та ІІ групи, на що використано кошти у сумі 670,2 тис. гривень.

З метою оздоровлення постраждалих учасників антитерористичної операції у санаторно-курортних закладах підписано угоду з ДП «Санаторій «Черче» щодо надання 26 путівок на суму 156,0 тис. гривень.

За рахунок коштів обласного бюджету підтримано на конкурсних засадах проекти, розроблені інститутами громадянського суспільства, спрямовані на здійснення соціально-психологічної реабілітації учасників бойових дій та бійців-добровольців, зокрема, громадських організацій «За покликом серця» (135,5 тис. грн.), «Франківський опір» (127,0 тис. грн.), «Бандерівський схрон» (186,1 тис.грн.) та громадська організація «ЛАДА» (164,0 тис.грн.).

У рамках виконання заходів програми організовано сімейний відпочинок 252 сімей (865 осіб) учасників антитерористичної операції, на що використано кошти обласного бюджету у загальній сумі 464,9 тис. грн.,
здійснено перевезення учасників антитерористичної операції для вшанування пам’яті загиблого побратима в с. Баня-Березів Косівського району, на що використано 4,2 тис. грн., та придбано 1288 відзнак «За бойову звитягу» на суму 120,8 тис. гривень.

Одночасно інформують у депатаменті соцполітики, що у минулому році здійснювалася щомісячна виплата дітям до 18 років та неповнолітнім братам і сестрам загиблих під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року в розмірі прожиткового мінімуму, визначеного Законом України про Державний бюджет України на 2017 рік, на що використано субвенцію з обласного бюджету місцевим бюджетам у сумі 41,0 тис. грн., та додаткова виплата бійцям-добровольцям,
які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України, з розрахунку 500,0 грн. в місяць на особу, на що використано субвенцію з обласного бюджету місцевим бюджетам у сумі 223,5 тис. гривень.

Читайте такожУ Верховинській ЦРЛ можуть скоротити половину лікарів

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...