Франківська спортсменка увійшла в 10 кращих бігунок на Краківському марафоні

Франківська спортсменка Оксана Юрчук посіла 8 місце в абсолюті серед жінок і 2-ге в своїй категорії на Краківському біговому марафоні.

Краківський марафон – забіг на 42 км 195 метрів, в якому приймало участь більше 7 тисяч любителів бігу з усього світу.

Фото з фейсбук Volodya Yurchuk

Марафон проходив в одне коло, фініш і старт відбуваються на центральній площі Кракова – площі Ринок. Все було на високому рівні: стартове містечно, підтримка вболівальників, музичний супровід, пункти пиття на багатьох ділянках траси, харчування по дистанції. Я задоволена участю, лише трохи засмутилася, адже не змогла показати плановий результат на фініші марафону. До цього йшла і готувалася протягом усієї підготовки до забігу. А це подоланих не одну тисячу кілометрів й стоптано не одні кросівки, – розповідає Оксана Юрчук.

Бігунка – майстер спорту України з легкої атлетики, якою займається вже протягом 16 років.

Оксана Юрчук розповідає, що Краківський марафон четвертий у її активі, окрім того вона була учасницею безлічі півмарафонів. Спортсменка захоплюється і гірським бігом, неодноразово здобувала перемоги на такому виді змагань. Була учасницею Чемпіонату світу і Європи з гірського бігу.

Госпіталізований, але щасливий. Франківець поділився враження від найбільшого бігового марафону світу