“Паті у Потоцького на хаті”: у франківській мерії думають, як “фільтрувати” відвідувачів ді-джей вечірки

5 травня в Івано-Франківську у рамках Міжнародного фестивалю мистецтв “Карпатський простір”, а також з нагоди святкування Дня міста, влаштують ді-джей вечірку.

Розпочнеться ді-джей вечірка для молоді “Шалена паті у Потоцького на хаті” о 22.00 год.

24 квітня під час попереднього розгляду питань, що виносяться на розгляд виконкому, говорили про заходи безпеки під час цього заходу.

“Тут дуже важливо буде по охороні. Муніципальної варти однозначно не вистачить. Їх потрібно підсилити”, – сказав Володимир Гайдар, очільник КП “Простір Інноваційних Креацій “Палац”.

Заступник міського голови Олексій Кайда погодився з такою думккою.

“Муніципальним вартовим, патрульним та правоохоронцям треба піти до Палацу Потоцьких, оглянути територію”, – зазначив Кайда.

Присутні на нараді поцікавилися, чи буде вільний вхід.

“Я думаю, що буде якась ціна і це буде фільтруватися. Але це питання будуть вирішувати представники фестивалю “Карпатський простір”, – відповів Гайдар.

Міський голова теж виступив за встановлення певної вартості за вхід.

“Як варіант був би, щоб обмежити трохи кількість відвідувачів. Там якраз закінчиться концерт гурту “Друга ріка” і багато людей захочуть потрапити на вечірку”, – додав Руслан Марцінків.

Та з цим не погодився його заступник Олександр Левицький:

“Давайте ви запрошення зробіть і вхід по них. Але не платно. Навіщо нам, щоб було платно?”.

Володимир Гайдар також зауважив, що може бути багато бажаючих “пройти” на територію Палацу Потоцьких через огорожу.

“І теж треба просити поліцію чи когось, щоб слідкували по периметру. Бо там можуть почати через огорожу стрибати.  Ми вже це проходили”, – сказав він.

Читайте також: Перевірятимуть пожежну безпеку, чергуватимуть “швидкі”: Івано-Франківськ готується до масштабних концертів

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...
Loading...